TG43-1406NRL
TG43-1406NRL HALO Electronics
smd10baset-520339.pdf
Виробник: HALO Electronics
Audio Transformers / Signal Transformers 10BASE-T SMD 1-Port w/CMR Choke 1:1.41
на замовлення 520 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10BASE-T 1C:1.41C 16P SM, Packaging: Tube, Inductance: 140µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1.41CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm).
Інші пропозиції TG43-1406NRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TG43-1406NRL Виробник : HALO smd10baset.pdf TRANSFORMERS HLOTG431406N
кількість в упаковці: 40 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Inductance: 140µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1.41CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)