TG55-1406N2RLTR
TG55-1406N2RLTR HALO Electronics, Inc.
dpim10baset.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: ISO MOD 10BASE-T 1:1.41 16P SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 140µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1:1:1.41:1:1.41:1:1.41
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)