Продукція > HALO > TG75-1406NRLTR
TG75-1406NRLTR HALO
smd10baset.pdf
Виробник: HALO
SMD TRANSFORMERS TAPE TRANSFORMERS
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10BASE-T 1C:2C X-TEMP, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 140µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 10 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm).
Інші пропозиції TG75-1406NRLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 140µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)