TGL34-15CA
TGL34-15CA DIOTEC SEMICONDUCTOR
tgl3468.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 150W; 15V; 6.8A; bidirectional; ±5%; MiniMELF plastic
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.15kW
Max. off-state voltage: 12.8V
Breakdown voltage: 15V
Max. forward impulse current: 6.8A
Semiconductor structure: bidirectional
Tolerance: ±5%
Case: MiniMELF plastic
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: TGL34
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO213AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL34-15CA TGL34-15CA Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
TGL34-15CA TGL34-15CA Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO213AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W