TGL34-33A
TGL34-33A Diotec Semiconductor
tgl3468.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir
на замовлення 3735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO213AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL34-33A TGL34-33A Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO213AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-213AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W