TGL34-33CA
TGL34-33CA Diotec Semiconductor
tgl3468.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVSDIODE,DO-213AA,28.2V,150W,UNI
Packaging: Strip
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
на замовлення 57500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVSDIODE,DO-213AA,28.2V,150W,UNI, Packaging: Strip, Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL34-33CA TGL34-33CA Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf tgl3468.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
TGL34-33CA TGL34-33CA Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf Description: IC
Packaging: Bulk
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W