TGL34-51CA
TGL34-51CA DIOTEC SEMICONDUCTOR
tgl3468.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 150W; 51V; 2A; bidirectional; ±5%; MiniMELF plastic
Leakage current: 5µA
Max. forward impulse current: 2A
Tolerance: ±5%
Max. off-state voltage: 43.6V
Breakdown voltage: 51V
Peak pulse power dissipation: 0.15kW
Semiconductor structure: bidirectional
Case: MiniMELF plastic
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Type of diode: TVS
Manufacturer series: TGL34
на замовлення 864 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVSDIODE,DO-213AA,43.6V,150W,UNI, Packaging: Strip, Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43.6V, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 48.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70.1V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Strip
Package / Case: DO-213AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43.6V
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 48.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70.1V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
на замовлення 2500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 625
TGL34-51CA TGL34-51CA Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 43.6V 150W 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності