TGL34-68A
TGL34-68A DIOTEC SEMICONDUCTOR
tgl3468.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 150W; 68V; 1.6A; unidirectional; ±5%; MiniMELF plastic
Type of diode: TVS
Semiconductor structure: unidirectional
Leakage current: 5µA
Max. forward impulse current: 1.6A
Tolerance: ±5%
Max. off-state voltage: 58.1V
Breakdown voltage: 68V
Peak pulse power dissipation: 0.15kW
Case: MiniMELF plastic
на замовлення 1250 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO213AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V, Supplier Device Package: DO-213AA, MINI-MELF, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції TGL34-68A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Strip
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V
Supplier Device Package: DO-213AA, MINI-MELF
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
TGL34-68A TGL34-68A Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir