TGL41-15A
TGL41-15A DIOTEC SEMICONDUCTOR
tgl4168.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 400W; 15V; 21A; unidirectional; ±5%; MELF plastic; TGL41
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 12.8V
Breakdown voltage: 15V
Max. forward impulse current: 21A
Semiconductor structure: unidirectional
Tolerance: ±5%
Case: MELF plastic
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: TGL41
на замовлення 1085 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 400W; 15V; 21A; unidirectional; ±5%; MELF plastic; TGL41, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.4kW, Max. off-state voltage: 12.8V, Breakdown voltage: 15V, Max. forward impulse current: 21A, Semiconductor structure: unidirectional, Tolerance: ±5%, Case: MELF plastic, Mounting: SMD, Leakage current: 5µA, Kind of package: reel; tape, Manufacturer series: TGL41.
Інші пропозиції TGL41-15A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL41-15A Виробник : Vishay tgl41.pdf Супрессор 15В 5% 400Вт DO-213AB (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт