TGL41-30A
TGL41-30A Diotec Semiconductor
tgl4168.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO213AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-213AB, MELF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-213AB (MELF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
на замовлення 4975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-213AB (MELF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції TGL41-30A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL41-30A Виробник : Vishay tgl41.pdf Супрессор 30В 5% 400Вт DO-213AB (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
TGL41-30A TGL41-30A Виробник : Diotec Semiconductor tgl4168.pdf Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AB, MELF
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W