TGL41-400A
TGL41-400A Diotec Semiconductor
tgl4168.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO213AB
Packaging: Strip
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V
Supplier Device Package: DO-213AB (MELF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 380V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO213AB, Packaging: Strip, Package / Case: DO-213AB, MELF, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V, Supplier Device Package: DO-213AB (MELF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 380V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції TGL41-400A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL41-400A TGL41-400A Виробник : Diotec Semiconductor tgl4168.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, Melf, 150C, 400W, Unidir