TGR110-Q350V12LF
TGR110-Q350V12LF HALO Electronics, Inc.
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: ISO MOD 10/100 REINF 4.5KV 12P S
Packaging: Tube
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.675" L x 0.560" W (17.15mm x 14.22mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10/100 REINF 4.5KV 12P S, Packaging: Tube, Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.675" L x 0.560" W (17.15mm x 14.22mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm).