Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A105K025D3000
TH3A105K025D3000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TH3A105K025D3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A105K025D3000 TH3A105K025D3000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 25V 10% ESR 3 A case Molded