Продукція > VISHAY > TH3A105K025F3000
TH3A105K025F3000
TH3A105K025F3000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 1uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A105K025F3000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206