TH3A105K035D6600
TH3A105K035D6600 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 35V 10% ESR 6.6 A case Molded
на замовлення 8350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A105K035D6600 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 1UF 35V 10% 1206