Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A105M025C3000
TH3A105M025C3000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 20% 25V 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 20% 25V ESR 3 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A105M025C3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A105M025C3000 TH3A105M025C3000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 20% 25V ESR 3 A case Molded