Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A106K010F3400
TH3A106K010F3400 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 10V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10% 10V ESR 3.4 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A106K010F3400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A106K010F3400 TH3A106K010F3400 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10% 10V ESR 3.4 A case Molded