Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A106M6R3F2700
TH3A106M6R3F2700 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 20% 6.3V ESR2.7 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A106M6R3F2700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A106M6R3F2700 TH3A106M6R3F2700 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 20% 6.3V ESR2.7 A case Molded