Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A225K010D4600
TH3A225K010D4600 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10% 10V ESR4.6 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A225K010D4600
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A225K010D4600 TH3A225K010D4600 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10% 10V ESR4.6 A case Molded