TH3A225K016C4300
TH3A225K016C4300 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 16volts 10% A case Molded
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A225K016C4300 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206