Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A225K016F4300
TH3A225K016F4300 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.3Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.3Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TH3A225K016F4300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A225K016F4300 TH3A225K016F4300 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10% 16V ESR4.3 A case Molded