Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A225M016D4300
TH3A225M016D4300 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 20% 16V ESR4.3 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A225M016D4300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A225M016D4300 TH3A225M016D4300 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 20% 16V ESR4.3 A case Molded