TH3A335K016C3400
TH3A335K016C3400 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 16volts 10% A case Molded
на замовлення 1886 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A335K016C3400 TH3A335K016C3400 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності