Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A335M016F3400
TH3A335M016F3400 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 3.3UF 16V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 16V ESR3.4 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A335M016F3400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A335M016F3400 TH3A335M016F3400 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 16V ESR3.4 A case Molded