Продукція > VISHAY > TH3A474M025D8500
TH3A474M025D8500
TH3A474M025D8500 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 0.47uF 25V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 8.5 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.47UF 20% 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 25 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A474M025D8500 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 20% 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 25 V