Продукція > VISHAY > TH3A475K010E2900
TH3A475K010E2900
TH3A475K010E2900 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 4.7uF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.9 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A475K010E2900 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206
товару немає в наявності
TH3A475K010E2900 TH3A475K010E2900 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 10V ESR2.9 A case Molded