Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A475K016E2900
TH3A475K016E2900 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 16V ESR2.9 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A475K016E2900
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A475K016E2900 TH3A475K016E2900 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 16V ESR2.9 A case Molded