TH3A475K020C5000
TH3A475K020C5000 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 20V ESR 5 A case Molded
на замовлення 378 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A475K020C5000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1206