Продукція > VISHAY > TH3A475K025D5000
TH3A475K025D5000
TH3A475K025D5000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 4.7uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 5 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A475K025D5000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1206