Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A475M025C5000
TH3A475M025C5000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20% 25V ESR 5 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A475M025C5000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A475M025C5000 TH3A475M025C5000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20% 25V ESR 5 A case Molded