TH3A685K016C2000
TH3A685K016C2000 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 10% 16V ESR 2 A case Molded
на замовлення 1850 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A685K016C2000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10% 16V 1206