Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A685M010C2600
TH3A685M010C2600 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 10V ESR2.6 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A685M010C2600
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A685M010C2600 TH3A685M010C2600 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 10V ESR2.6 A case Molded