Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A685M016E2000
TH3A685M016E2000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 16V ESR 2 A case Molded.
Інші пропозиції TH3A685M016E2000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3A685M016E2000 TH3A685M016E2000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 16V ESR 2 A case Molded