Продукція > VISHAY > TH3B105K025E5000
TH3B105K025E5000
TH3B105K025E5000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 1uF 25V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 5 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B105K025E5000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 1UF 25V 10% 1411