TH3B105K035F4400
TH3B105K035F4400 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 10% 35V ESR 4.4 B case Molded
на замовлення 2436 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B105K035F4400 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 1UF 35V 10% 1411