Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B105M035D4400
TH3B105M035D4400 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 20% 35V ESR 4.4 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B105M035D4400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B105M035D4400 TH3B105M035D4400 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 20% 35V ESR 4.4 B case Molded