Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B106K016F2000
TH3B106K016F2000
TH3B106K016F2000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10% 16V ESR 2 B case Molded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B106K016F2000 TH3B106K016F2000 Виробник : Vishay / Sprague th3-1764083.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10% 16V ESR 2 B case Molded