Продукція > VISHAY > TH3B106M016C2000
TH3B106M016C2000
TH3B106M016C2000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 10uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B106M016C2000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1411
товару немає в наявності
TH3B106M016C2000 TH3B106M016C2000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 20% 16V ESR 2 B case Molded