Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B155M035E4200
TH3B155M035E4200
TH3B155M035E4200 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1.5UF 20% 35V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 20% 35V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B155M035E4200 TH3B155M035E4200 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF 20% 35V ESR4.2 B case Molded