TH3B156K025C1400
TH3B156K025C1400 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10% 25V ESR 1.4 B case Molded
на замовлення 1340 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B156K025C1400 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 15UF 25V 10% 1411