Продукція > VISHAY > TH3B156K025F2000
TH3B156K025F2000
TH3B156K025F2000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 15uF 25V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B156K025F2000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 25V 1411