Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B156M016E2000
TH3B156M016E2000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20% 16V ESR 2 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B156M016E2000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B156M016E2000 TH3B156M016E2000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20% 16V ESR 2 B case Molded