Продукція > VISHAY > TH3B156M020C2000
TH3B156M020C2000
TH3B156M020C2000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 15uF 20V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B156M020C2000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 15UF 20V 20% 1411
товару немає в наявності
TH3B156M020C2000 TH3B156M020C2000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20% 20V ESR 2 B case Molded