Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B156M025C1400
TH3B156M025C1400 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 15UF 25V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20% 25V ESR 1.4 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B156M025C1400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B156M025C1400 TH3B156M025C1400 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20% 25V ESR 1.4 B case Molded