TH3B225K025C3000
TH3B225K025C3000 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 25volts 10% B case ESR 3 Molded
на замовлення 1878 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B225K025C3000 TH3B225K025C3000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411
товару немає в наявності