Продукція > VISHAY > TH3B225K025E3000
TH3B225K025E3000
TH3B225K025E3000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 2.2uF 25V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B225K025E3000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411