Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B225K035C2500
TH3B225K035C2500 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10% 35V ESR2.5 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B225K035C2500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B225K035C2500 TH3B225K035C2500 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10% 35V ESR2.5 B case Molded