TH3B225K035D2500
TH3B225K035D2500 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 10% 35V ESR2.5 B case Molded
на замовлення 6848 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B225K035D2500 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411