Продукція > VISHAY > TH3B225K035E2500
TH3B225K035E2500
TH3B225K035E2500 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 2.2uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.5 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B225K035E2500 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411