Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B225M025C3000
TH3B225M025C3000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 20% 25V ESR 3 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B225M025C3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B225M025C3000 TH3B225M025C3000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 20% 25V ESR 3 B case Molded